Galxe (GAL) Şimdi Bitlo’da! 

Galxe (GAL) Şimdi Bitlo’da! 

Türkiye’nin köklü ve güvenilir kripto varlık platformu Bitlo, yenilikçi projeleri kripto yatırımcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Web3 uygulamalarının kimlik bilgilerinden yararlanarak daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturmasını sağlayan Galxe (GAL), artık Bitlo’da!

Galxe (GAL) Nedir?

Web3 ekosistemi günden güne gelişme kaydederken, bu ekosistemi destekleyen projelerin önemi de artıyor. Nisan 2022’de piyasaya çıkan Galxe (GAL), bu projelerin en önemlilerinden biri. 

Bir kimlik bilgisi veri ağı olan Galxe, Web3 geliştiricilerinin, kimlik bilgilerinden (credentials) yararlanarak daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmasına olanak tanır. Bunu da şeffaf ve işbirliğine dayalı bir yapı üzerinde yapar. Günümüzde kimlik bilgilerinin saklandığı yerler uygulamaların, hükümetlerin ve finans ve kredi kurumlarının kontrol ettiğ kapalı veritabanlarında saklanır. Galxe’nin amacı ise Web3 geliştiricilerinin daha iyi ürünler ve daha ilgi çekici topluluklar yaratmak için kimlik bilgilerini kullanmalarına olanak sağlayacak, halka açık ve işbirlikçi bir kimlik bilgisi veri ağı sağlamaktır. 

Galxe, sağladığı altyapıyla, topluluk üyelerinin veri ağında dijital kimlik bilgileri oluşturmasına olanak tanır ve bunu çeşitli kripto para ödülleriyle teşvik eder. Küratörler ise alt grafik sorguları ya da statik anlık görüntülerle zincir üstü kimlik bilgileri talep edebilir. Galxe, zincir dışı kimlik bilgileri sağlamak için de Twitter ve Github’a bağlanır. 

Kısacası, Galxe, çeşitli teşviklerle insanların geliştiriciler için kimlik bilgilerini paylaştığı, şeffaf bir ağ oluşturur. Bu, Web3 ekosisteminin gelişmesi için son derece önemli bir girişimdir. 

GAL token ne işe yarar?

GAL token, Galxe platformunun ERC-20 tabanlı kripto para birimidir. Ethereum üzerinde çalışan bu kripto para birimi, gelecek vadeden Web3 token’ları arasında gösteriliyor. 


GAL token, platformdaki işlem ücretlerinin ödenmesinin yanı sıra veri sağlayanları teşvik etmek için de kullanılıyor. Ayrıca GAL token sahipleri, Galxe platformunun geleceğinde söz hakkına sahip olabiliyor. GAL token’ın maksimum arzı da vardır ve 200 milyon token olarak belirlenmiştir. 

Bitlo’da GAL token satın almak çok kolay

Web3 token’larına ilgi duyuyorsanız, GAL token yatırım yapmak için en mantıklı kripto paralardan olabilir. Türk lirası ile GAL token satın almak da çok kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken, bitlo.com üzerinden bir Bitlo hesabı açmaktır! Ardından Bitlo hesabınıza dilediğiniz miktarda TL yükleyebilir ve GAL/TRY al sat işlemleri yapabilirsiniz. 

Bitlo hakkında

Yerli kripto para borsası Bitlo, 2017’de Mustafa Alpay ve Hakan Baş tarafından kuruldu. 2018’de kripto para alım satım işlemlerine açılan Bitlo’dan bugün 70’in üzreinde kripto para listeleniyor. Bitlo, sepet token’lar ve rezerv token’lar gibi kendi ürünleriyle de dikkat çekiyor. 

Kullanıcı deneyimini en büyük önceliği sayan Bitlo, aynı zamanda, Şikayetvar’ın A.C.E. Ödülleri’nde Kusursuz Müşteri Deneyimini Yaşatan Kripto Para Borsası Diamond Ödülü sahibidir.

YORUMLAR YAZ