Türkiye Finans, Âlâ Bankacılık ile üst düzey bankacılık deneyimini bir adım öteye taşıyor

Türkiye Finans, Âlâ Bankacılık ile üst düzey bankacılık deneyimini bir adım öteye taşıyor

Dijital bankacılıktaki yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan Türkiye Finans, Âlâ Bankacılık hizmetiyle müşterilerini ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor. Bankanın üst düzey bankacılık deneyimi olarak tanımladığı Âlâ Bankacılık, kişiselleştirilmiş çözümleriyle müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına özel tüm bankacılık, danışmanlık ve asistanlık hizmetlerini Âlâ First, Âlâ ve Âlâ Private olarak sunuyor. Âlâ Bankacılık ayrıcalıklarıyla tanışan Türkiye Finans müşterileri, birikimlerine ve hayatlarına değer katacak bankacılık ürün ve hizmetlerinin yanı sıra seyahatlerini benzersiz kılacak mil, ücretsiz lounge, VIP transfer, Ücretsiz Fast Track ve otopark ayrıcalıklarından da faydalanabiliyor.

Türkiye Finans’ın özel müşterilerine sunduğu Âlâ Bankacılık dünyasında; Âlâ First, Âlâ ve Âlâ Private olarak üç farklı segmentte cazip avantajlar yer alıyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için Âlâ First müşterisi olmak üzere 500 bin-1,5 milyon TL, Âlâ müşterisi olmak üzere 1,5-5 milyon TL, Âlâ Private müşterisi olmak üzere ise 5 milyon TL üzerinde birikime sahip olmak gerekiyor.

Seyahat tutkunlarına özel ayrıcalıklar sunan Âlâ Bankacılık dünyasında, Âlâ ve Âlâ Private müşterileri Âlâ Kredi Kartlarında biriken bonusları uçak bileti alımında mil puan olarak kullanabiliyor, bonuslarının yeterli olmadığı durumlarda AvansMil avantajından faydalanabiliyor. Ayrıca, “Silinmeyen Bonuslar” ayrıcalığı ile kampanyalardan kazandıkları bonusları zaman sınırı olmadan kullanabiliyorlar. Türkiye Finans müşterileri, Âlâ Kartları ile yaptıkları harcamalardan kazandıkları bonuslarıyla yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımlarında kullanabiliyor ve dünyanın her yerine Âlâ ayrıcalığı ile seyahat edebiliyor.

MasterCard/LoungeKey iş birliği ile sunulan ücretsiz lounge hizmeti sayesinde, Âlâ Bankacılık müşterileri 1.400’den fazla lounge noktasından ücretsiz olarak yararlanabiliyor. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda yapılan otopark harcamalarında ise yüzde 50 indirim kazanıyorlar.

Ayrıca, Âlâ ve Âlâ Private müşterileri İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda Fast Track hizmetinden faydalanarak sıra beklemeden uçuşun keyfini çıkarabiliyor.

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, Âlâ Bankacılık hizmeti ile üst düzey bankacılık deneyimini bir adım öteye taşıdıklarını belirtti. Mert, “Her şeyin en âlâsına layık olan müşterilerimizi Âlâ Bankacılık’ın ayrıcalıklı dünyasına davet ediyoruz. Kişiselleştirilmiş çözümlerimizle müşterilerimizin tüm bankacılık, danışmanlık ve asistanlık ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Âlâ Bankacılık ile müşterilerimizin büyük bir özveriyle biriktirdikleri tüm değerlerin karşılığını almaları ve özel deneyimlerle dolu bir dünyaya adım atmaları için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR YAZ