Türkiye Finans’tan Sıfır Araçlara Özel Finansman Kampanyası

Türkiye Finans’tan Sıfır Araçlara Özel Finansman Kampanyası

Türkiye Finans, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenler için özel bir finansman kampanyası başlatan Türkiye Finans, müşterilerine uygun koşullarla araç sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu kampanya kapsamında, Hızlı Finansman anlaşmalı Suzuki ve MG marka taşıtlar %0 kâr payı oranı ve 12 ay vade avantajıyla finansman sağlıyor.

Müşteri deneyimini geliştirme hedefi ve dijital bankacılıktaki öncülüğü ile öne çıkan Türkiye Finans, Hızlı Finansman anlaşmalı bayilerden Suzuki ve MG marka sıfır kilometre araçlarda cazip kâr payı oranı ve vade imkanları sunuyor. Finansman tutarına bağlı olarak, bu markalardaki araçlar %0 kâr payı avantajından yararlanabiliyor.

Dakikalar İçinde Finansman İmkanı

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, Hızlı Taşıt Finansmanı kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada, “Hızlı, kesintisiz ve mükemmel müşteri deneyimi sunma hedefiyle hizmetlerimizi sürekli dijitalleştiriyoruz. Kurum ve markalarla yaptığımız iş birlikleri sayesinde müşterilerimizin finansmana kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Bu kampanya ile 0 kilometre araç almak isteyen müşterilerimiz, Hızlı Finansman bayisi olan MG ve Suzuki satış noktalarından şubeye gitmeden dakikalar içinde başvuru yaparak anında finansmana ulaşabiliyorlar” dedi.

YORUMLAR YAZ